Bryła Roku | patronat merytoryczny Tu było, tu stało

 

W imieniu organizatorów zapraszamy na branżowe spotkanie projektantów, architektów i inżynierów oraz uroczystą galę ogłoszenia wyników plebiscytu Bryła Roku 2017 połączoną z bankietem. Tu było, tu stało objęło patronatem merytorycznym Bryłę Roku – najważniejszą polską nagrodę architektoniczną.

XI BRYŁA ROKU - 17 maja 2018 - WARSZAWA

Wydarzenie pod Patronatem Honorowym Ambasady Królestwa Niderlandów. Podczas tego wyjątkowego wieczoru odbędą się wykłady i panele dyskusyjne prowadzone przez ekspertów:

1. Michała Mazura - udostępnimy newsy z pierwszej ręki, przegląd nowości i trendów z najważniejszych festiwali - IFA, Mediolam, Singapur, Helsinkib. pokażemy na przykładach, o czym powinien pamiętać nowoczesny projektant i architekt - jak realizować swoje pomysły w zgodzie z potrzebami jutra (technologie jutra, inteligentne domy i przyjazne miasta)

2. Architekta - gościa specjalnego Petera van Assche z uznanej holenderskiej pracowni architektonicznej SLA — zdradzi kulisy warsztatu i pokaże najlepsze realizacje i projekty

Dodatkowo podczas spotkania:
•  pierwszy poznasz zwycięzców plebiscytu Bryła Roku 2017
•  porozmawiasz z najlepszymi polskimi projektantami i architektami
•  poznasz "od kuchni” obsypany licznymi nagrodami budynek AGORA SA
•  spędzisz miły wieczór w ciekawym towarzystwie. Gwarantujemy dobre wino!

ZAPISZ SIĘ (liczba miejsc ograniczona)

Jeżeli cenisz dobrą architekturę, chcesz dowiedzieć się czegoś więcej niż na zwykłej konferencji, chcesz poznać najlepszych projektantów, architektów i inżynierów oraz w nieformalnej atmosferze świętować wybór najpiękniejszego budynku w Polsce, NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ.

Wydarzenie odbędzie się 17 maja 2018 roku o godz. 17.30 w siedzibie wydawnictwa AGORA (ul. Czerska 8/10) w Warszawie. Więcej informacji na stronie, program dostępny jest tutaj.

1122